Здаємо зимову сесію швидко і якісно! (Частина 1)

Наближається прекрасне свято - Новий рік! Вже щосили почалася передсвяткова суєта, всі готуються до новорічних канікул, але для більшості студентів новорічної-різдвяний період включає в себе, крім святкового роздолля, ще і не таку саму приємну необхідність як здача зимової сесії. Цілком можливо, що у багатьох учнів вже встигли виробитися якісь певні методики вивчення навчального матеріалу, підготовки до заліків та іспитів. Але те, що я вам сьогодні запропоную - абсолютно безпрограшний, хоч і досить трудомісткий варіант. Але він того вартий! Спробуйте!

Звичайно, саме отимальное - це той випадок, якщо з деяких іспитів оцінки вам можуть поставити автоматом, пам'ятаючи ваші колишні заслуги в вигляді активної роботи на семінарах, написання рефератів, справного відвідування лекцій і т.д. Тому ніхто не буде сперечатися, що краще всього активно працювати весь семестр, щоб полегшити свою долю під час сесії. Під час зимової сесії це особливо актуально, оскільки організму потрібно значно більше відпочинку для відновлення сил, в т.ч. і розумових. Але варто звернути увагу на те, що якщо вам пропонують поставити автоматом четвірку, краще спробувати відмовитися від такої преференції, а якісно підготуватися і відповісти під час іспиту на 5, т. до. 4 уже майже в кишені, але можна підвищити цю оцінку, а від подібного відмовлятися не варто. П'ятірки, як відомо, зайвими не бувають.

як здати сесію, швидко і якісно, без проблем, на відмінно

Але що робити, якщо автоматів не ставлять, а якщо і ставлять, то далеко не з усіх навчальних дисциплін? У всякому разі, сумувати не можна, треба діяти. Отже, зібравши всі можливі п'ятірки, поставлені автоматом, починаємо негайно готуватися до іспитів, які в будь-якому випадку треба здати. Як правило, розклад іспитів та переліки екзаменаційних питань відомі вже до новорічних свят, тому починаємо готуватися вже в грудні. Не треба думати, що ви утомитесь, і у вас не залишиться сил для святкування Нового року. Зовсім ні! Те, що я пропоную зробити до Нового року - це здебільшого організаційна робота. Дістаньте всі лекційні запису з кожної дисципліни (в більшості випадків в лекціях вже були дані відповіді на всі питання). Протягом семестру бажано хоча б по одному разу прочитати кожну із записаних тим, а також: обов'язково виділяти всі текстовыделителем терміни, поняття, назви, дати і т.д. (якщо є можливість, робіть це маркерами різних кольорів). Якщо ви не встигли цього зробити, постарайтеся обробити лекції до свят.

Отже, прочитані лекції, понятійний-категоріальний апарат,виділений тепер переходимо до наступного етапу. Це теж бажано встигнути зробити до новорічних свят, щоб виграти як можна більше часу, який можна з користю витратити на підготовку до іспитів і, безумовно, на святковий відпочинок. Працюємо з кожної дисципліною окремо для кожного питання: виділяємо чисту сторінку або чистий аркуш формату А4 (або звичайного тетрадного формату; це залежить від того, наскільки широкий або стиснений у студента почерк). Вгорі кожної сторінки пишемо номер і назву питання і виділяємо цю верхню частину сторінки якихось яскравим кольором. І так - по кожному питанню кожної теми готуємо таку ось окрему заготовку (умовно назвемо нашу заготовку словом «бланк»). На виготовлення комплекту бланків з кожної дисципліни піде в середньому від одного до двох-трьох годин (залежить від кількості екзаменаційних питань).

Після того, як всі бланки готові, приберіть кожен комплект бланків в окремий файл і покладіть у надійне місце. Приберіть так само у надійне місце і оброблені лекційні запису з кожної дисципліни ближче до файлів з бланками. Все це - ваша інформаційна база, на яку вам належить спиратися при підготовці до іспитів.

Мыло для лица тут: http://kissa.kiev.ua/catalog/kosmetika_dlya_litsa_ochischenie_mylo. . Главное, что список офшорных зон большой, и каждый бизнесмен может определиться с выбором.

Шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше. Будь-який охочий може спробувати свої сили на нашому ресурсі, ви не зустрінете ні бар'єрів, ні обмежень, адже кожен може бути як замовником і виконавцем, адже будучи професіоналом в одній сфері, можна не впоратися в інший.