Студентська фантазія

Допоміжним інструментом здачі іспиту в усі часи була шпаргалка. Не скажемо - безвідмовним, тому що (чого вже гріха таїти) частенько бувають збої, але міцно що вселяє впевненість у успішної здачі.

Коли потрібна шпаргалка? Вам потрібно запам'ятати велику кількість інформації, а за якої причини (з посмішкою промовчимо про них) це зробити не виходить. Ясна річ, що їх використання, у разі виявлення, карається. А тому всіх, що експлуатують це інтелектуальне винахід людства, перед іспитом мучить одне питання: як заховати шпаргалки, щоб вони не були помічені приймаючою стороною? Щоб при цьому з них можна було витягти максимум користі?

Так, перед студентом завжди варто глобальна проблема. "Шпора" повинна бути в межах досяжності, але при цьому не повинна потрапити на очі наглядовій екзаменатору. Відразу зазначимо, що студентам і студентКам природа надала різні переваги, засновані на статевої приналежності. Тому кожен нехай підбирає відповідні способи. Отже, виходи положення:

1. Якщо ви заготовили шпаргалки типу "бомба" (стандартні зошитів листи), то їх реально розташувати на зовнішній стороні стегна і закріпити гумкою (ну, або в панчоху). Зрозуміло, так? Це - для кмітливих дівчат. Ними легко користуватися під столом, особливо якщо розташувати листи в порядку відповідності питань.

2. Домашню заготовку типу "гармошка" можна засунути в манжету блузки або піджака (потрібно підстрахуватися тонкої гумкою), і на іспиті акуратно витягати на світло божий це творіння шириною, скажімо, 5 см і завдовжки в нескінченність.

3. "Просунутий" варіант - мобільний телефон. Туди можна накачати підказок не на одну здачу. Одна проблема - викладачі знайомі з властивостями стільникових, а тому навряд чи дозволять ними користуватися.

4. Халяви чобіт, для чоловіків - шкарпетки під штанами. Туди чудово поміщаються листи з рятівними текстами. Широкий комір, під який також можна шпилькою прикріпити безліч крихітних папірців з підказками.

5. Немає межі простору винахідливих умов. Це ми про дівчат, вишиванні за цього приводу фартухи з кишенями. Одягаються вони під спідниці. Головне – уміти скористатися.

6. Якщо домовитися з товаришами "перу" про вибір місця в аудиторії, то заздалегідь можна помістити шпаргалки під стільницю певного стола або сидіння стільця.

7. Питання куди сховати шпаргалку на іспиті не буде хвилювати тих, хто знає хоча б половину з того, що слід вивчити. Але і їм не завадить страховка (тут природа надала фору слабкої статі) - основні формули, терміни і визначення можна мальовничо нашкрябать на зовнішній поверхні стегна. Це творіння буде чудово видно навіть через колготки. На жаль, цей маневр не підлягає до здійснення хлопцями.

Якщо немає бажання або потрібних знань, то завжди можна замовити курсову і не напружуватися.

Пам'ятайте, викладач в минулому - такий же студент, а тому все це він проходив. Так що з кожним роком наука "шпороведение" удосконалюється. І ще один нюанс: для успішного використання шпаргалок необхідно холоднокровність і певна сміливість, інакше вони навряд чи допоможуть.

Ні в чому не можна бути впевненим до кінця. Завжди залишається 1% імовірності, що самий невідповідний момент заготівля випаде, вислизне, відірветься, впаде. Про закон підлості пам'ятаєте? Тому не покладайтеся повністю на цих маленьких помічників. Вчіть, зубріть, запам'ятовуйте. Пам'ятайте, головна шпаргалка - це голова. Бажано - свіжа, наповнена не тільки майбутнім побаченням, але і знання з предмета. Повірте, ваша пам'ять потім вас і віддячить. А страховка - так вона ніколи не завадить!

Вдалих вам здач!


Шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше. Будь-який охочий може спробувати свої сили на нашому ресурсі, ви не зустрінете ні бар'єрів, ні обмежень, адже кожен може бути як замовником і виконавцем, адже будучи професіоналом в одній сфері, можна не впоратися в інший.