Режим - запорука успіху!

Здравствуйте, товариші-студенти! Тема, яку сьогодні я хочу торкнутися - дотримання режиму, причому режиму в самому глобальному сенсі цього слова: це і режим навчання, і режим відпочинку, та режим сну, і режим харчування. Статейка моя буде невелика, але корисна. Вона буде позитивного і підбадьорливого характеру.

Що стосується режиму навчання, то встановити його не складно: його вже встановили за нас методисти, викладачі і взагалі Вузівські співробітники, що мають пряме або опосередковане відношення до складання навчального плану та навчального розкладу. Достатньо лише дотримуватися розкладу, не пропускати заняття і якісно брати участь у навчальному процесі. А зміни існують для активного (!!!) відпочинку і зміни діяльності: посувайтеся, виглядаєте, якщо є можливість - вийдіть на вулицю, перекусите, поговорити з однокурсниками, врешті-решт - сходіть в туалетну кімнату, щоб не думати про переповненому сечовому міхурі або чим або аналогічному на парі. Продуктивно використовуйте зміни!

навчальний режим, режим навчання, студенти, студент, режим харчування, відпочинку,

Режим харчування - питання для багатьох болісний. Взагалі, дуже бажано хоча б трохи перекушувати на кожному обігу, на великій перерві добре було б влаштовувати більш істотний ланч (зрозуміло, вибирайте як можна більш здорову їжу і не використовуйте жуйку і льодяники як замінники їжі). Ну, а якщо у вас в якийсь день коштує більше чотирьох пар - обов'язково шукати можливість обідати в інституті. У жодному разі не швидко. Намагайтеся є в один і той же час (не тільки в навчальному закладі, але і вдома), це дозволить вам не відчувати почуття голоду і завжди бути в тонусі.

І в ув'язненні статті скажу про режимі сну і відпочинку як такого. Лягайте спати в один і той же час (не занадто пізно), намагайтеся приділяти сну не менше 8 годин (можна й більше, якщо вдасться). Запам'ятайте головне: денний сон - ворог нічного сну і один безсоння. Як би там не було, якщо ви, прийшовши додому, шалено хочете спати, сходіть погуляти годинку-інший на свіжому повітрі. Інакше, заснувши на півгодини вдень, ви вб'єте можливість швидко заснути вночі і в результаті - виспатися.

Ось такі нескладні поради, в майбутньому постараюся дати більш розгорнуту інформацію по кожному пункту, ну а поки - керуйтеся моїми порадами, які я вам дав у цій статті. Режим - не тільки гарант здоров'я, але й запорука успіху! З Новим роком!!!

Подробности мини отель Киев у нас. . Фасовка и упаковка молока. . синергия дистанционное

Шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше. Будь-який охочий може спробувати свої сили на нашому ресурсі, ви не зустрінете ні бар'єрів, ні обмежень, адже кожен може бути як замовником і виконавцем, адже будучи професіоналом в одній сфері, можна не впоратися в інший.