Тривимірні шахи

23 Січ, 2014 - Автор: Олег Васильєв

Незважаючи на появу великої кількості комп'ютерних ігор, люди як і раніше з задоволенням проводять час за партією в шахи або шашки. Нерідко у дворах можна побачити літніх людей, які грають у карти чи доміно. І ніякі комп'ютерні аналоги не здатні замінити «живу» гру. У нашій статті мова піде про шахах, і не простих, а тривимірних.

Сьогодні в магазинах можна придбати різні за розміром шахові набори, виготовлені з різних матеріалів. Незвичайні шахи неодноразово з'являлися на екранах наших телевізорів, наприклад в серіалі «Зоряний шлях» або мультсеріалі «Futurama». Потім ці шахи з'являлися у продажу, тому нас вже складно чимось здивувати. Але тривимірні шахи американського дизайнера Джі Лі не залишать вас байдужими. Він залишив незмінними правила і фігури, помінявши при цьому тільки дошку для гри, яка являє собою драбину. Фігури, роблячи хід, переміщуються по сходах цієї драбини.

Звичайно, у такого варіанту шахової дошки є і супротивники. Деякі стверджують, що грати в тривимірні шахи незручно, оскільки в процесі зачіпаються сусідні фігури. Крім цього, гравці повинні перебувати істотно вище рівня столу, щоб чітко бачити всі фігури. Однак це суб'єктивна думка окремої категорії людей, адже у будь-новинки завжди знайдуться супротивники. Оцінити зручність гри можна, тільки спробувавши в неї зіграти. У будь-якому випадку, тривимірні шахи Джі – відмінний сувенір, який сподобається і колекціонеру, і керівнику, який зможе прикрасити ними свій офіс.

Джі при створенні тривимірних шахів проявив свій нестандартний погляд на звичні нам речі, що саме по собі заслуговує поваги. Ставитися до його творіння можна по-різному, проте такі шахи займуть гідне місце в серцях гравців. Про творчий талант Джі говорить ще і той факт, що він займає посаду креативного директора «Google Creative Lab». Він також успішно співпрацював з компанією «Saatchi Saatchi» і «Facebook». Крім основної роботи, творчого потенціалу Джі Чи вистачає і на реалізацію особистих проектів.

1980


Шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше. Будь-який охочий може спробувати свої сили на нашому ресурсі, ви не зустрінете ні бар'єрів, ні обмежень, адже кожен може бути як замовником і виконавцем, адже будучи професіоналом в одній сфері, можна не впоратися в інший.