Історія сендвіча

27 Травень, 2014 - Автор: Марія Саприкіна

Історія сендвіча починається з ідеї, з'єднати відварне м'ясо з хлібом, яка належить Джону Монтгю, графу Сэндвичу. Власне, тому таке поширене сьогодні блюдо було названо «сендвічем». Хоча нам більш звична назва бутерброд.

Граф Сендвіч жив у XVIII столітті і був далекий від кулінарного мистецтва. Він займав різні державні посадові пости Великобританії. З цієї причини Джон запам'ятався не тільки, як творець сендвіча, але і як учасник війни за колонії Північної Америки, в якій Британія зазнала поразки.

Розповідають, що граф Сендвіч, будучи надзвичайно азартною людиною і великим шанувальником карткових ігор, любив у процесі гри перекусити хлібом і вареним м'ясом. Цю їжу йому неодноразово подавав його слуга.

Інші характеризують графа як неймовірно працьовитої людини, і він, щоб втамувати голод, при цьому, не відриваючись від роботи, їв м'ясо з хлібом прямо в своєму робочому кабінеті. Не відмовляв граф собі в бутербродах навіть при сторонніх. Очевидно, що Сендвіч був невимогливий до їжі, тому таке блюдо його цілком влаштовувало. Втім, відомо, що з-за своєї любові до карткових ігор, граф часто був обмежений у коштах.

XVIII


Шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше. Будь-який охочий може спробувати свої сили на нашому ресурсі, ви не зустрінете ні бар'єрів, ні обмежень, адже кожен може бути як замовником і виконавцем, адже будучи професіоналом в одній сфері, можна не впоратися в інший.