Історія ляльок Bratz

21 Травень, 2014 - Автор: Юлія Ізмайлова

Компанія MGA Entertainment в 2001 році стала випускати ляльки Bratz серії. Завдяки своїй незвичності новинка змогла досить швидко підкорити весь світ, витісняючи Барбі. Здобувши популярність, недорогі ляльки Братц стали цілком доступною іграшкою для дітей.

BRATZ – це ляльки, що мають схожість з дівчатами і хлопцями, які дивляться на нас з екранів телевізорів, моніторів комп'ютерів, з модних подіумів, з коміксів і журналів. Слово BRATZ походить від англійського brat, що означає норовливого і бешкетної дитини. Першими ляльками, випущеними в 2001 році, були Саша, Хлоя, Джейд і Жасмин. В той сезон вони посіли провідну позицію в продажах. У грудні за них було виручено близько дев'яти мільйонів доларів!

В іграшковому бізнесі і в світі ляльок продукт став по-справжньому революційним, завдяки його геніальної ідеї – girls with a passion for fashion (дівчатка з пристрастю до моди). Ляльки Bratz підходять для дівчаток, вік яких 8-13 років. У пупси і класичні ляльки вони грати вже перестали, і у них тепер етап юності, де присутня мода, вечірки і тусовки.

Бренд має кілька напрямків розвитку: хлопчаки Братц (Bratz Boyz), улюбленці Братц (Bratz Petz), малятка Братц (Lil Bratz), назавжди найкращі друзі (4 ever best friends) і моя бейбі (Bratz Babyz). Кожен сезон всередині кожного напряму відзначається поява нових тематичних колекцій.

Ляльки Братц зроблені повністю з вінілу: для виготовлення голів використовується твердий вініл, для тіла – більш м'який, а маленькі ручки і ніжки з сгибающегося вінілу. Братц відрізняються від Барбі тим, що у них справжні вії. Ляльки Bratz мають все те, що є у справжніх тусовщиць: купа одягу, караоке, диски, ігрові набори; вони відвідують свої лялькові салони спа, суші-бари, кафе; їм доступні їзда на лімузинах і заняття серфінгом! Може бути, хтось і думає, що BRATZ – бренд дорогий і доступний небагатьом, але це не так. Братц має і недорогі серії. Продаж ляльок здійснюються в 70-ти країнах світу!

2000


Шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше. Будь-який охочий може спробувати свої сили на нашому ресурсі, ви не зустрінете ні бар'єрів, ні обмежень, адже кожен може бути як замовником і виконавцем, адже будучи професіоналом в одній сфері, можна не впоратися в інший.