Історія KitKat

22 Травень, 2014 - Автор: Марія Саприкіна

У виробництві шоколадних серії батончиків KitKat бере участь концерн Nestlé, що знаходиться за межами США, а також місцева американська компанія Hershey. Творцем торгової марки є шоколадна фірма Rowntree.

В Йорку на фабриці Rowntree's (Великобританія) восени 1935 року було відмічено появу продукту під назвою Rowntree's Chocolate Crisp («crisp» перекладається з англійської, як хрусткий). Спочатку це були чотири батончика, мають хрустку начинку і об'єднані в одну плитку, розмір якої дорівнював невеликій коробочці. Версія, що стала нині «класичної», де присутні 4 шоколадних батончики, була випущена Rowntree в 1936 році, 15 травня. Історія KitKat почалася через рік, коли продукт отримав нове найменування «KitKat Chocolate Crisp».

У 1989 році фабрика Rowntree була куплена швейцарським концерном Nestlé. Новий власник одразу ж приступив до активного просування придбаного бренду. Протягом 1990-х років Nestlé активно виводила KitKat на нові ринки в Азії та Східній Європі. І зовсім скоро дана торгова марка за популярністю стала другою в світі, поступившись бренду «Марс».

Але на батьківщині торгової марки KitKat, у Сполученому Королівстві, Nestlé не стала використовувати ризикову маркетингову політику, як в нових регіонах, де батончики могли бути самих незвичайних смаків: від зеленого чаю, до арахісу. І все ж фірма зважилася на проведення змін в KitKat (1999 рік), нею був випущений KitKat Chunky (великий). Заводи насилу встигали справлятися із замовленнями магазинів, так як, популярність у нового KitKat Chunky виявилася вище, ніж очікували. Пізніше, мабуть статус новинки став падати, і його продажі знизилися.

Розробляти нові види шоколадних батончиків KitKat почали в 2003 році. І вже через рік ринок кондитерських виробів отримав від компанії велика різноманітність шоколаду. У літній період випускали батончики, які мали смак вершків і полуниці, манго, маракуї і лісових ягід. У зимові свята в продажу були «різдвяні пудинги», а також «тірамісу з сиром марскапоне і вином». Спеціальний низковуглеводний KitKat могли придбати люди, що стежать за своєю вагою.

З'явилися в 2005 році думки про те, що занадто солодкі батончики і дивні на смак, залишили в історії KitKat брудний слід, відсоток продажів різко знизився. Купувати повторно екзотичні смаки покупці не бажали, на складах всього Сполученого Королівства застрягали залишки нових шоколадок KitKat. У магазинах при продажу батончиків почали застосовувати величезні знижки доходять до 90%!

Згідно з підрахунками ACNielsen, тільки в 2005 році на шоколадні батончики KitKat продажу знизилися на 16,8%, втрати склали близько 260 мільйонів фунтів. Восени того ж року керівниками Nestlé були звільнені менеджери, що не виправдали себе, і найняті нові, яким доручили врятувати марку KitKat.

Спочатку, щоб з'ясувати причини невдоволення продукцією KitKat, була організована гаряча лінія. Дзвінки багатьох покупців допомогли дізнатися в чому справа: серед різноманіття нових шоколадок люди шукали і не могли знайти «класичний» батончик.

Знадобилося всього кілька тижнів, щоб прибрати з прилавків магазинів всі екзотичні новинки. В продажі залишили карамель і тірамісу, що користуються невеликим попитом. Також почалося просування на ринок KitKat у великих упаковках. У новий план включили рекламний слоган, чомусь всіма забутий: «Зроби паузу, з'їж KitKat», який ми чуємо і сьогодні.

1930


Шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше. Будь-який охочий може спробувати свої сили на нашому ресурсі, ви не зустрінете ні бар'єрів, ні обмежень, адже кожен може бути як замовником і виконавцем, адже будучи професіоналом в одній сфері, можна не впоратися в інший.