Історія Bugatti Veyron

24 Січ., 2014 - Автор: Олександр Іванов

Всім відомий автомобіль Bugatti Veyron вважається найдорожчим у світі. До появи SSC Ultimate Aero 6.3, швидкісний максимум якого 443 км/год, Bugatti Veyron був ще і найшвидшим автомобілем, здатним розвивати швидкість до 431 км/ч.

Автомобіль був названий на честь знаменитого гонщика на ім'я П'єр Вейрон. Саме йому в 1939 році вдалося здобути перемогу на машині моделі Bugatti 57C на гонках в Ле-Мані.

Історія створення Bugatti Veyron починається з низки невдалих подій. І, тим не менш, автомобілю вдалося подолати повний провал, відбувся на Автосалоні в Токіо. Тоді і у критики, і у публіки склалося одностайна думка. Bugatti позиціонували як гоночний болід, але всередині він був розкішніше, ніж будь-який інший спорткар, при тому, що технічні характеристики були не найкращими.

Але труднощі не зупиняли конструкторів Bugatti Veyron. І в 2001 році на автосалоні в Женеві розробники представили нову модифікацію Bugatti EB 16/4 Veyron. Технічну сторону авто повністю виправили, що вплинуло на особливий успіх машини. Був новий зовнішній вигляд, який вразив оточуючих, спортивний кузов, а також постаралися над внутрішньою обробкою. Тепер автомобіль міг розігнатися до сотні кілометрів за 3с, а максимальна швидкість склала 407 км/ч.

Хоча новий автомобіль викликав лише позитивні відгуки, серійне виробництво моделі Bugatti Veyron почали лише з 2005 року. Це сталося із-за деяких змін у внутрішній організації компанії і конкретно автомобіля не стосувалося.

В історії Bugatti Veyron залишили слід і ексклюзивні моделі, наприклад Bugatti Veyron Pur Sang («чистокровний»). Це назва цілком виправдана: глянсовий з алмазною огранюванням кузов, капот, а також кабіна покриті вуглецем. Всього випустили 5 автомобілів кожен вартістю 1 400 000 €. Але, незважаючи на таку ціну, вже протягом доби всі п'ять примірників знайшли своїх господарів! Також була випущена в єдиному екземплярі модель Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport l'or Blanc, кузов якої виконаний із застосуванням фарфорового покриття. На сьогоднішній день останньою новинкою від компанії Bugatti автоконцерну Volkswagen є спортивна модель під назвою Bugatti Veyron Super Sport.

Попри, здавалося б, неймовірно захмарні ціни на автомобілі марки Bugatti, їх все одно хочуть придбати. Це свідчить про затребуваність машин, що є найкращою характеристикою для будь-якої компанії.

2000


Шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше. Будь-який охочий може спробувати свої сили на нашому ресурсі, ви не зустрінете ні бар'єрів, ні обмежень, адже кожен може бути як замовником і виконавцем, адже будучи професіоналом в одній сфері, можна не впоратися в інший.