Історія батарейок Energizer

23 Травень, 2014 - Автор: Олег Васильєв

Складно уявити сьогодні, що винахід перших батарей сталося ще століття тому. Однією з найстаріших фірм на ринку є компанія Energizer. Далекий 1886 став роком, з якого і почалася історія Energizer. Саме тоді відбулося створення NCC (Національної Вуглецевої Компанії), у якій пізніше з'явитися назва Energizer.

Перша масова батарейка, яку почнуть активно використовувати в домашніх телефонах, світ побачить через десять років. У Нью-Йорку, в той же самий час Х'юберт Конрад — російський емігрант засновує компанію AENMC (American Electrical Novelty and Manufacturing Company), яка націлена на виробництво батарейок. Х'юберт в 1905 році перейменовує свою компанію, називає її більш коротко — American Ever Ready. І саме в цей рік компанія починає випускати ліхтарі, названі – Everedy.

У 1914 р. Національної Вуглецевої Компанії вдалося викупити AENMC у Х'юберта. При возз'єднання двох компаній з'явилася одна — National Carbon Company, яка почала випускати освітлювальні прилади і батареї. На полицях магазинів з утворенням нової компанії з'явилися батарейки Everedy («завжди готовий»). Створення компанії Union Carbide Company сталося в результаті нового об'єднання. Після двох років експериментів і розробок, організації вдається налагодити випуск лужних акумуляторів. Їх вирішено було назвати Energizer, батарейки з ліхтариками пізніше також будуть випускатися під цим брендом.

Перші батарейки, потужністю в дев'ять вольт, з'явилися у продажу в 1956 році. Примірники для радіоприймачів з'явилися в 1958 році, тоді ж були виготовлені перші акумулятори з можливістю зарядки. Через рік підприємство налагоджує виробництво стандартної лужної батареї. Поява перших мініатюрних батарейок-таблеток, які стали застосовувати в наручних годинниках і слухових апаратах, відносять до 1960 року. Час літій-іонних батарей настало в 1963 році.

Компанія Ralston-Purina, що виробляє корми для тварин, викуповує у Union Carbide (кінець 90-х) право виробляти батарейки Energizer. Проявляти активність у цей час починає конкурентна фірма Duracell. Рекламна компанія, запущена нею, розповідає про більш довгої службі лужних акумуляторів (набагато довше, ніж працюють батареї Energizer). Компанія, що випускає батарейки Energizer, і сьогодні продовжує свій розвиток, хоча темпи її зростання не такі великі, як раніше.

XIX


Шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше. Будь-який охочий може спробувати свої сили на нашому ресурсі, ви не зустрінете ні бар'єрів, ні обмежень, адже кожен може бути як замовником і виконавцем, адже будучи професіоналом в одній сфері, можна не впоратися в інший.