Пиво «24 carats»

2 Черв, 2014 - Автор: Іван Саторин

Сьогодні у світі існує величезна кількість різноманітних сортів пива. Але виробники в гонитві за тим, щоб догодити споживачам і порадувати любителів пивоварної продукції, придумують все нові і незвичайні види. Так французька компанія i-Beer, яка займається виробництвом пива, придумала унікальний напій – пиво «24 carats» з вмістом двадцатичетырехкаратного золота.

Унікальний дизайн пляшок, в яких продається настільки незвичайний продукт, придумав Брассері дю Пейс Флемінг. Від звичайного пива «золоте» відрізняється не тільки розширеними смаковими характеристиками, але й кольором. Але є ще одне корисне і дивне якість напою, яке відзначають представники компанії. Саме завдяки своєму особливому складу пиво зміцнює ослаблений імунітет, поліпшує самопочуття людини і прийде енергії.

«Золоте» пиво було вирішено випустити обмеженою партією, що складається всього лише з 2-3 тисяч пляшок, кожна з них має об'єм 0,75 літра. Вартість одного примірника становить 49 євро (трохи більше 2000 рублів).

2010


Шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше. Будь-який охочий може спробувати свої сили на нашому ресурсі, ви не зустрінете ні бар'єрів, ні обмежень, адже кожен може бути як замовником і виконавцем, адже будучи професіоналом в одній сфері, можна не впоратися в інший.