Кривава Мері

12 Січ., 2014 - Автор: Марія Саприкіна

Одним з найбільш відомих алкогольних коктейлів, рецепт приготування якого настільки простий, що його може зробити будь-який бажаючий, є популярний напій під яскравою назвою «Кривава Мері». Його основні інгредієнти це горілка, і, звичайно ж, головна складова, що виправдує кровожерне найменування, томатний сік.

Існує безліч варіацій рецепта коктейлю «Кривава Мері», однак, класичним вважається склад, що включає 2/3 томатного соку, 1/3 горілки, лимонний сік, сіль, соус Табаско і перець. Звичайно, любителі і цінителі цього коктейлю вважають, що можна додатково додавати інші інгредієнти, але це згідно перевагам кожного. Сам напій від цього стане лише пікантніше, хоча дуже захаращувати його справжній смак також не слід.

Історія появи коктейлю «Кривава Мері» починається в 20-х роках XX століття. Саме тоді французький бармен Фернанові Петио вперше подав настільки незвичайний напій для відвідувачів бару. Сталося це в 1921 році. Але коктейль не був оцінений по достоїнству. І лише в 1934 році напій став дуже популярним, завдяки переїзду Петио в Нью-Йорк. Тоді, під час Великої Депресії, «Кривава Мері» була одним з найбільш часто замовляються коктейлів з-за свого незвичайного смаку і недорогий вартості, що дуже сподобалося відвідувачам барів Нью-Йорка. З часом коктейль поширився по всьому світу.

Існує кілька версій історії появи назви «Кривава Мері», але достовірного підтвердження немає. Одна з них свідчить, що він названий на честь англійської королеви Марії Тюдор, інша – звичайної дівчини Мері, яка частенько відвідувала бари. Оскільки деякі не хочуть вірити в те, що саме французи придумали «Криваву Мері», так як горілка вважається традиційним російським алкогольним напоєм, тобто історія про російському генералові Бароловском, який намагався з томатів зробити вино і випадково впустив у помідори пляшку горілки. Зважившись спробувати отриманий напій, генерал не пошкодував. Так з'явився коктейль «Кривава Мері», названий як сорт томатів, з яких він був отриманий.

Повторюся, що фактів, що підтверджують ту чи іншу історію появи назви «Кривава Мері» немає. Тим не менш, в будь-якому барі і кафе різних країн світу кожен бажаючий може насолодитися смаком цього коктейлю.

1920


Шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше. Будь-який охочий може спробувати свої сили на нашому ресурсі, ви не зустрінете ні бар'єрів, ні обмежень, адже кожен може бути як замовником і виконавцем, адже будучи професіоналом в одній сфері, можна не впоратися в інший.