Кільце з цільного діаманта

24 Січ, 2013 - Автор: Юлія Ізмайлова

Для багатьох поняття кільце з діамантом означає кругле прикраса на палець руки, виконаний з будь-якого дорогоцінного металу, наприклад, золота, срібла, або для досвідчених цінителів – з платини, на якому розміщують один або кілька майстерно огранених діамантових каменів. Таке розуміння зруйнували і привнесли своє бачення ювеліри відомого дому Shawish в Женеві. Вони представили публіці кільце, виконане з цільного діаманта.

На даний момент в світі не існує аналогів даного виробу, які також були б повністю виточені з одного каменя. Воно унікальне. В історії ювелірних прикрас кільце є рекордсменом по вартості і своїй незвичності. Приблизна ціна виробу становить близько 70 мільйонів $ (43 млн. фунтів стерлінгів). І не дивно, адже його загальний вага 150 карат!

Група висококваліфікованих професіоналів, серед яких були і співвласники самої компанії Shawish — брати Мохаммед і Мэйди Шавеш, витратили цілий рік на виготовлення цього шедевра. Стільки часу знадобилося на розрахунки, створення ескізів, а також тестування прикраси. Завдяки досвіду і майстерному майстерності ювелірів, високотехнологічних приладів і спеціальної лазерної техніки, з'явилася можливість змінити молекулярну структуру каменю, і кільце було вирізано з одного цільного алмазу. Особливу увагу приділили ефекту заломлення променів світла, які відповідають за сліпуче блиск граней діаманта. Щоб згодом уникнути різних домагань на унікальність технології створення настільки дивного кільця, спосіб виготовлення вирішили запатентувати.

На загальний огляд кільце з діаманта було представлено14 квітня 2011 року у Лондоні на вставці Bottaccio-2011. Далі його точну копію для реклами відправили в турне по найбільшим містам, серед яких були Канни, Москва, Сеул. Саме ж прикраса ретельно охоронялася в сейфі в одному з банків. Ще одна поява на публіці даного виробу було в Швейцарії на виставці ювелірних прикрас і годинників «Baselworld 2012».

Прикраса створили як один із символів кохання і шлюбу — обручку. І воно відразу стало майже нездійсненною мрією кожної дівчат з найбагатших сімей планети, які хотіли б мати на своєму пальчику такий дорогий і витончений шедевр ювелірної індустрії. Цікаво, чи наважиться хто-небудь подарувати своїй коханій, яка, звичайно, буде на сьомому небі від щастя, настільки дивовижний 150-каратний весільний подарунок? Що ж, почекаємо і дізнаємося!

2010


Шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше. Будь-який охочий може спробувати свої сили на нашому ресурсі, ви не зустрінете ні бар'єрів, ні обмежень, адже кожен може бути як замовником і виконавцем, адже будучи професіоналом в одній сфері, можна не впоратися в інший.