Blavod — чорна горілка

16 Квіт, 2014 - Автор: Андрій Рибін

У світі існує дуже багато марок і сортів такого різновиду алкоголю, як горілка. Але «Blavod» — це щось особливе. Її придумав Марк Дорман. Він став першим, хто вирішив спробувати надати горілці чорний відтінок. Таку думку Дорману подав офіціант, навіть не знаючи про це. Офіціант просто уточнив замовлення, питаючи чи потрібен йому каву з молоком або ж чорний кави. Тут у Марка і з'явилася ідея: «Чому б не створити горілку чорного відтінку?». У 1996 році Дорман заснував бренд «The Original Black Vodka Company».

Так у світ вийшла перша чорна горілка «Blavod». Для додання спиртного напою такого відтінку використовують витяжку з акації катех. Цей натуральний барвник абсолютно позбавлений смаку, тому відрізнити звичайну горілку від чорної практично неможливо. Цікаво, що катех абсолютно не забарвлює рот людини, яка вживає напій, проте чудово надає колір самої горілки.

Весь світ оцінив чорну горілку «Blavod» по достоїнству, включаючи Росію. За літр напою платять 30 $. Ця горілка є основним компонентом самого модного коктейлю на всіх стильних вечірках Великобританії — «Північне сонце».

1990


Шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше. Будь-який охочий може спробувати свої сили на нашому ресурсі, ви не зустрінете ні бар'єрів, ні обмежень, адже кожен може бути як замовником і виконавцем, адже будучи професіоналом в одній сфері, можна не впоратися в інший.