Банкове пиво

25 Січ., 2014 - Автор: Іван Саторин

Іноді на популярність різних напоїв можуть вплинути не тільки їх смакові характеристики, але і форма, в якій вони подаються. Тому виробники намагаються максимально задовольнити потреби покупців. Для більш масового просування пивної продукції розробники придумали дуже зручну упаковку – бляшану банку. Внаслідок чого на ринку був виготовлений абсолютно новий продукт – банкове пиво, яке відрізнялося своїм смаком від стандартного.

Історія появи пива в жерстяній банці починається з 1910 року. Правда, в ті часи аж до 1933 року поширювався Сухий Закон, що вплинуло на втілення ідеї в життя. Однак, після дозволу алкоголю в Сполучених Штатах виробники почали надолужувати згаяне. Причому, у пива існували більш міцні конкуренти, тому спочатку на слабоалкогольні напої мало звертали уваги. У зв'язку з цим необхідно було виконати кілька етапів просування продукту, щоб зробити його більш доступним і дешевим, наприклад, такий як заміна дорогої пляшки зі скла на бюджетну жерстяну банку. Ця ідея всім сподобалась, причому, не тільки зниженням собівартості, але і новою зручною упаковкою.

За перші шість місяців використання жерстяної банки у виробництві пивоварної компанії Gottfried Kreuger Brewing Company її обсяги продажів збільшилися в 6 разів! Це було наочним прикладом для інших пивоварень, у зв'язку з чим і вони найближчим часом перекваліфікувалися на нову упаковку. На такий успіх не сподівалася навіть фірма American Can Company, яка розробила жерстяну тару. Пиво в банку стало своєрідним символом Америки, як джинси або джаз.

Спочатку банки виготовляли із заліза, і відкривалися вони лише за допомогою спеціального ключа, який продавався в комплекті з пивом. Тому в продукт додавали необхідні консерванти, щоб пиво не вступали в реакцію з металом. Чому напій придбав новий смак, що сподобалося деяким його шанувальникам. Так з'явився його окремий сорт.

Пиво в жерстяній банці породило певні традиції його вживання. Наприклад, коли напій закінчується, є ритуал стиснення банки, ніби ставить певну точку. Оскільки сьогодні відбувається боротьба з вживанням алкогольної продукції, то банкове пиво зараз вже не тільки напій, а своєрідний стиль життя, має свої звички і правила поведінки.

1910


Шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше. Будь-який охочий може спробувати свої сили на нашому ресурсі, ви не зустрінете ні бар'єрів, ні обмежень, адже кожен може бути як замовником і виконавцем, адже будучи професіоналом в одній сфері, можна не впоратися в інший.