Підхід у написанні реферату, диплома, курсової роботи

Введення

Б'юся головою об стіну, що нікому не подобатися оформляти курсові, реферати, дипломні роботи. Це і зрозуміло, годинник стомлюючої одноманітної роботи і в результаті головний біль. Але є пара рад здатних полегшити ваш працю та у деяких випадках врятувати від ранньої сивини.

Структурованість

Я багато разів помічав, як примудряються засунути всю курсову в один файл разом з титульним аркушем. Навіщо??? Чи Не простіше всі розкласти по поличках, титульний аркуш в один документ, введення в інший, кожен розділ окремо і т.д. По-перше, так легше орієнтуватися. По-друге, простіше знайти потрібний матеріал, не перегортаючи половину тексту в пошуках потрібного розділу, так і роздруковувати простіше. Дивись правильну структуру документів на зображенні:

Файли курсової, як розбити курсову роботу на файли правильно

Береженого...

Ніколи. Запам'ятайте ! Ніколи не зберігайте свої реферати, курсові, дипломи тільки на змінному носії. Завжди майте кілька копій вашої роботи на комп'ютері, флешці і можна навіть на диск нарізати. Коли у вас відмовить флешка або жорсткий диск на пк/ноутбук, а це по вселенському законом підлості трапляється саме в останній день, ви просто скопіювали його на інший носій.

Знайди потрібні лекції та курсові роботи.

Гарячі клавіші

Використовуйте їх, якщо знаєте, а якщо не знаєте, то знайдіть і дізнаєтеся. Використання сполучень клавіш значно прискорить вашу роботу. Вставити (Ctrl+V), копіювати (Ctrl+C), вирізати (Ctrl+X) - це найбільш часто використовувані команди, які набагато швидше виконати на клавіатурі, ніж за допомогою мишки. І таких команд ще багато.

Черговість

Пам'ятайте, спочатку вичитування і виправлення орфографічних і пунктуацій помилок. Після оформляєте текст, дотримуючись інтервали, а вже потім вставляйте рамки, якщо такі потрібні. Інакше вам доведеться за кілька разів переробляти все рамки, постійно съезжающие або зовсім зникаючі від внесених в текст змін.

Форма

Не плутай розмовну мову з літературним. При цьому не варто до неможливості ускладнювати конструкції пропозицій. Будьте простіше. Не перестарайтеся з об'ємом вашої роботи. Якщо тексту буде більше - це не означає, що буде краще. Обсяг не повинен перевищувати прийняте, в вашому навчальному закладі, кількість сторінок для даного виду роботи.
Використовуйте друковані джерела і не довіряйте вікіпедії. Не лінуйтеся ходити по бібліотеках, саме там знаходяться потрібні вам книги. Складайте заздалегідь список використаних вами книг (автори, назва, издатель, кількість сторінок, рік видання), робіть виписки матеріалу, який можливо будете використовувати у своїй роботі.

Головне

Не тягніть з написанням реферату / дипломної роботи / курсової до останнього. Краще щодня робити чуть-чуть, ніж всі відразу в останні дні. Тільки тоді ваш текст буде осудний, і містити менше всього помилок.

Наш плиткорез цена лучшая только у нас. . Symantec Hosted Email Security - купить антивирус в киеве. Продажа из рук в руки.

Шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше. Будь-який охочий може спробувати свої сили на нашому ресурсі, ви не зустрінете ні бар'єрів, ні обмежень, адже кожен може бути як замовником і виконавцем, адже будучи професіоналом в одній сфері, можна не впоратися в інший.