Метод мозкового штурму застосовуємо на іспиті

У вас завжди є точний і вичерпну відповідь на запитання в екзаменаційному квитку? Думаю, що ні. Але сумніваюся, що вам хочеться мати в дипломі трояк. Я поділюся з вами методом мозкового штурму, але нетрадиційного, а застосовного до студентам на іспиті. Цим методом мене навчив мій викладач по програмуванню, коли я готувався до олімпіади, але мені не раз доводилося їм користуватися і в інших ситуаціях.

Визначення

«Мозковий штурм» (англ. brainstorming) - один з найбільш популярних методів стимулювання творчої активності. Дозволяє знайти рішення складних проблем шляхом застосування спеціальних правил обговорення. Дуже часто використовується в організаціях, де потрібно нетрадиційний підхід і креативність.

Основна відмінність від традиційного методу тут одне - це наявність одного активного учасника як опитуваного, провідного і модератора. Ви самі ставите собі питання, даєте, як можна більше, відповідей і в кінці вибираєте найбільш підходящий або комбінуєте кращі для більш повного і розгорнутої відповіді.

метод, мозковий штурм, мозкового штурму, приклад, опис, є, застосування, на іспиті, в навчанні

Приклади

На олімпіаді з програмування я брав завдання і знаходив як можна більше варіантів її рішення, навіть самі неоптимальні або фантастичні. Після вибирав кращі варіанти, які зажадають найменшу витрату часу на реалізацію, і я буду впевнений у працездатності коду при рівних результати. Таким способом я реально оцінює свої сили і можливості вирішував завдання оригінально, що іноді теж оцінюється.

Ще приклад, у вас питання у квитку. Ставите самі собі свій власний питання, який допоможе вам дати найбільш повну відповідь. Наприклад, «що я знаю про ...?» і починаєте записувати, це важливо, оскільки запам'ятати всі ви не зможете. Коротко, словом або невеликий фразою, ви конспектируете все, що змогли згадати відразу, без напруження. Тепер складаємо структурований відповідь. За ходу складання відповіді у вас не раз спливе, то чого ви не згадали відразу, але знали раніше. При цьому ваш відповідь вийти чітким, найбільш повним і головне пов'язаним.

Попрактикуйтесь з ким-небудь, і неодмінно цей метод дасть свої результати. Навіть при не знанні точної відповіді на питання зможете витягнути крупиці знань і скласти в пов'язаний відповідь, що врятує вас на іспиті.

продвижение сайта киев выгодно, создание сайта . Дешевая цена на откатные ворота только тут у производителя.

Шпори для підготовки до іспитів, реферати, курсові, електронні книжки та інше. Будь-який охочий може спробувати свої сили на нашому ресурсі, ви не зустрінете ні бар'єрів, ні обмежень, адже кожен може бути як замовником і виконавцем, адже будучи професіоналом в одній сфері, можна не впоратися в інший.